Zespół

 

dr Remigiusz Caban

Szczególnie pasjonuje mnie protetyka, która w obecnych czasach, właściwie w nieograniczony sposób, kreuje piękny uśmiech poprzez podkreślanie czy ulepszanie naturalnych walorów. Nierzadko u Pacjenta pojawia się wątpliwość dotycząca tego,  co jest lepsze: piękno czy natura. Nasze doświadczenie oraz umiejętność poparta niezwykłą precyzją pokazują, że obu tych wartości nie trzeba sobie przeciwstawiać. Naturę i piękno w wizerunku można pogodzić
w harmonijny sposób. Analiza oraz  efekty  rozwiązań poszczególnych niuansów na twarzy, w pracy protetycznej, są naprawdę pasjonujące i dają wiele satysfakcji.

dr Beata Banach-Caban

Najpiękniejsze w pracy z dziećmi jest to, że  pomagam im pokonać lęk i strach  przed nieznanym.  Każde dziecko ma indywidualne potrzeby, którym staram się  w swojej pracy zawodowej wyjść na przeciw. Wieloletnia praca z najmłodszymi pokazała mi, że bardzo ważne jest odpowiednie podejście do Małego Pacjenta, na które składają się: czas, cierpliwość, empatia a przede wszystkim odpowiednia doza humoru i radości.  Bardzo ważne w pracy z dziećmi jest przekonanie ich o tym, jak ważna jest higiena jamy ustnej i jakie konsekwencje niesie regularne mycie zębów oraz systematyczne wizyty  w gabinecie stomatologicznym.  Rozmowy na temat zdrowia odbywają się w przyjaznej atmosferze. W różny sposób próbujemy dotrzeć do najmłodszych, poprzez książeczki tematyczne, filmy edukacyjne, bajki. Ogromną radość sprawia mi uśmiech na twarzy dziecka.

 

dyplomowana higienistka stomatologiczna Anna Pupiec

dyplomowana higienistka stomatologiczna Beata Łój

technik protetczny, ceramista Marcin Antos

technik dentystyczny Paweł Śmiech

ZAUFAJ NAM

Miejsce dla Ciebie